Kodėl Italija?

Silveno prekės ženklas buvo sukurtas iš visų prisiminimų, jausmų ir norų susietų su Itališku stiliumi.Mažai kas žino, kad Italija yra spalvų tėvynė. Iš Italų kalbos kilo spalvų pavadinimai: bianco, bordo, porpora, beige. Maloniai kviečiame į kelionę per Silvero dažus Itališkame stiliuje. Sekančiose katalogo lapuose pateikiame įkvepiančius ir madingus spalvų derinius.

Pažįstame klientus ir žinome, kad jau ilgus metus labiausiai mumyse klientai vertina Silveno dažų spalvų originalumą ir pasirinkimo galimybę. Aukščiausiame lygyje gerbiame žmonių teisę plačiam spalvų pasirikimui. Mūsų dažai sukuria neužmirštamą patalpų klimatą. Estetiniai pojūčiai perduos viską kas Jums yra svarbu.

Prekės ženklo SIlveno artimos vertybės:

  • Kokybė svarbiau visko – siūlome I klasės fizotechninių savybių (nusitrynimas, garų pralaidumas, padengimo lygis, atsparumas senėjimui) dažus. Dažai yra gaminami naudojant naujausias technologijas, turime reikiamus atestatus ir sertifikatus, kurie užtikrina aukščiausią kokybės lygį.

  • Žmonės, sveikata ir ekologija – be kompromisų – privalome turėti teikiamų produktų saugumo garantiją. Silveno dažais dažome nuosavus namus, kuriose gyvena mūsų artimiausi. Mums visada bus svarbiausia - žmonės.

  • Itališkas stilius ir neapibrėžta spalvų paletė – žinome, kad mados tendencijos, dizainai ir spalvų inspiracija yra Itališkos kilmės. Nuolat analizuojame rinką ir siūlome tai, kas madinga ir yra top viršūnėje. Mūsų siūlomos spalvų kompozicijos visada įkvepia klientus. Leidžia pasiekti norimą vizualų efektą pastatų viduje ir išorėje. Garantuojame įspūdingą mūsų fasado dažų efektą.

  • Patrauklios kainos - žinome, kad už auštą dažų kokybę yra ir adekvati kaina. Rūpinamės, kad produktas visada patenkintų Jūsų lūkesčius. Leidžiame Jums džiaugtis Itališku stiliumi už prieinamą kainą.

enkiname visus klientų spalvų pageidavimus. Nebijome naujų iššūkių, keliamų mūsų klientų – mes tiesiog juos realizuojame. Silveno dažai suteikia neapibrėžtas galimybes kurti spalvas, naudojant kompiuterizuotą pigmentų spalvinimo sistemą. Siūlome Jums 1950 splavų. Spalvinimo sistema, kaip ir laisvė pigmentų pasirinkime, suteikia Jums pilną vėduoklę atspalvių, kad sukurti nuosavas nepakartojamas erdves.

Mūsų Silveno salonuose galime pasiūlyti TOP 132 spalvų kolekciją, sudaryta interjero dizainerių nuolat stebinančių mados tendencijas. Kviečiame atvykti į mūsų salonus!

 

SILVENO - gundo spalva